Heth Půjčovna podlahářských brusek a čistícího stroje na dřevěné podlahy

Interiérové studio Heth Vám nabízí možnost zapůjčení profesionálních brousících strojů a čistícího stroje na dřevěné podlahy. Máte-li zájem o zapůjčení brusky / čistícího stroje, doporučujeme si ji předem objednat - kontakty a další důležité informace související se zapůjčením naleznete na této stránce níže.


KOTOUČOVÁ BRUSKA MAXIMA - průměr 407 mm

 - je víceúčelová bruska, vhodná pro přebroušení podkladů před pokládkou podlahových krytin, k broušení masivních podlah či mezibroušení laku u dřevěných podlah, k olejování dřevěných podlah a také k čištění pvc, dlažeb či dřevěných podlah. K těmto účelům slouží měnitelná sada unašečů.

Půjčovné
 Den                          Víkend                     Kauce                
 540,-  1080,-  5000,-

Uvedené ceny jsou v Kč a bez DPH

 

 

KRAJOVÁ BRUSKA MINI EDGE - průměr 150 mm

- je velmi praktická bruska na okraje. Obsahuje mnoho nových funkcí, jako například nové ergonomické a nastavitelné rukojeti, funkci pro broušení schodů, inovovaný pytel na prach, nový typ účinnějšího hnacího řemenu, reflektor k lepšímu osvětlení pracovního prostoru a trvanlivý a bezúdržbový teflonový pás.

Půjčovné
 Den                           Víkend                      Kauce                 
 390,-  780,-  2000,-

 Uvedené ceny jsou v Kč a bez DPH

 

 

KRAJOVÁ BRUSKA VIKING - průměr 178 mm

- je ideální bruskou pro broušení všech okrajových oblastí bez přídavných prvků. Tento stroj má integrované pracovní osvětlení, které umožňuje osvětlit plochu v oblastech stěn a rohů místností, takže jsou zaručeny optické předpoklady pro bezpřechodový brus.                                                 

Půjčovné
 Den                           Víkend                      Kauce                 
 390,-  780,-  3000,-

Uvedené ceny jsou v Kč a bez DPH                                                                                                                                                    

 

PÁSOVÁ BRUSKA MIDI

- je určena pro broušení dřevěných, parketových, nově položených, ošetřených lakem nebo olejem. Slouží také k odstraňování starých nátěrů, nerovností. Je to kompaktní podlahová bruska v moderním provedení pro odstředivé broušení. Vyznačuje se snadnou obsluhou.

Půjčovné
 Den                           Víkend                      Kauce                 
 790,-  1580,-  4000,-

Uvedené ceny jsou v Kč a bez DPH

 

BONA POWER SCRUBBER

- je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal.To je výhoda oproti konkurenčním podlahovým strojům s horizontálně rotující podložkou. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných a olejovaných podlah.

Půjčovné
 Den                           Víkend                      Kauce                 
 1500,-  3000,-  15000,-

Uvedené ceny jsou v Kč a bez DPH

 

 

 

 

Denní půjčení - stroj je možné vyzvednout mezi 9-10 hodinou a vrátit mezi 15-16 hodinou stejného dne, nejpozději však do 9:00 dne druhého - dle předchozí domluvy. Při vyzvednutí později nebo vrácení dříve se cena pronájmu nemění. 

Víkendové půjčení - stroj je možné vyzvednout v pátek odpoledne mezi 15-16 hodinou a vrátit nejpozději do 9:00 v pondělí ráno.

Při zapůjčení stroje je složena kauce příslušná pro danou brusku / čistící stroj. Úhrada půjčovného a spotřebovaného materiálu se provádí po vrácení stroje.

Protože nelze dopředu přesně určit množství brusiva potřebného pro danou práci, je možnost zapůjčit si po úhradě zálohy cca 1.000 až 2.000,- Kč předpokládané množství brusiva. Nepoužité, nepoškozené a čisté brusivo se vrací spolu se zapůjčeným strojem a skutečně spotřebované množství se vyúčtuje spolu s půjčovným. 

Kauce na půjčení stroje bude vyúčtována při vrácení nepoškozeného stroje. Nájemce je povinnen stroj vrátit v čistotě. V případě, že bude stroj vrácen nevyčištěn, bude mu účtována částka 300,- Kč za vyčištění. 

 

Pro sepsání příslušné smlouvy o zapůjčení stroje Vás prosíme o předložení:

soukromá osoba - dva doklady totožnosti (občanský průkaz, pas nebo řidičský průkaz)

firma - objednávku s uvedením jména pracovníka, který bude brusku přebírat a kopii živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku. Pracovník musí při převzetí předložit občanský průkaz nebo pas.

 

Pokud máte zájem o půjčení některé z nabízených brusek či čistícího stroje, obraťte se prosím s objednávkou na níže uvedený kontakt. Brusky a čistící stroje jsou půjčovány pouze na základě objednávky a jejího potvrzení ze strany našeho zaměstnance. 

e-mail: info@heth.cz

mobil: +420 733 349 681

 

Brusky / čistící stroj jsou k vyzvednutí na adrese velkoobchodního skladu Heth:

U Pekařky 740/7, 180 00 Praha 8 Libeň

(vjezd do areálu je z ulice Františka Kadlece)

Otevírací doba skladu: všední dny 8 - 16 hod. 

 Podlahy |Tisk Veterina Praha | Ubytování Živohošť - Hotel Františkovy lázne | Tisk letáku - Terasa Podlaha | Koupalište Praha Kobylisy|Grafické práce | SEO optimalizace www stránek | Výroba reklamy | Grafika a design www stránek | Eshop, Internetový obchod |