Filozofie zaměření firmy

 

Podlahy

Filosofie produktu: 

I přes vzrůstající zájem některých zákazníků o vinylové podlahy a další umělé materiály zůstáváme věrni dřevu. Dřevo je jeden z nejpříjemnějších přírodních materiálů s obrovskou životností a velmi pozitivním působením na život člověka.

V naší velmi obsáhlé nabídce dřevěných podlah naleznete všechny jeho varianty od masivních podlah po dýhované.

Nejprodávanějšími variantami jsou u nás 3-vrstvé a 2-vrstvé dřevěné podlahy, které zákazníkovi nabízí velké množství formátů, designů a povrchových úprav. Dodáváme nejen standardní dřevěné podlahy včetně ekonomicky velmi výhodných variant, ale naší doménou jsou především podlahy vyráběné dle přání zákazníka. U těchto podlah si zákazník může sám volit, barevnost a sukatost dřeva, velikosti formátů lamel, mnoho povrchů (hladké, kartáčované, katrované, rašplované, dlátované, postaršené, patinované, či různě kombinované), čiré či barevné odstíny povrchových úprav (zejména přírodních olejů) a další detaily.

Jsme hrdi na to, že podporujeme české výrobky. Většinu podlah si necháváme zakázkově vyrábět českými malosériovými a vyloženě zakázkovými výrobci pod vlastními značkami.

V čem jsme výjimeční? V tom, že vymýšlíme a navrhujeme nové designy a povrchy dřeva a proto jsou naše možnosti téměř nevyčerpatelné.

Víme, že položením podlahy to nekončí a je velmi důležité se věnovat detailům, právě to je naše know-how. Z podlah si vyrábíme originální obvodové sokly (lišty), švartny, parapety …..

 

Nenabízíme: laminátové, vinylové, PVC podlahy ani bytové koberce.

 

Obklady stěn dřevěnou podlahou

Jedná se o velmi efektivní a originální řešení obkladu stěn, stropu, zídek, boků schodišť atd. dřevěnou podlahou, která je již velmi dlouho oblíbena zejména v alpských zemích a postupem času a vývoje designu se začíná uplatňovat i u nás.

Tato varianta obkladu požadované plochy podlahou nabízí zákazníkovi jedinečné řešení v kombinaci s dřevěnou podlahou, ať už je design podlahy na obkládané ploše stejný, nebo naopak jiný.

 

 

Schody

 

Filosofie produktu:

Specializujeme se na obklady monolitických schodů, které obkládáme takřka všemi variantami dřevěných podlah které dodáváme. Tato možnost zákazníkovi poskytuje originalitu a obrovskou flexibilitu v možnosti použití materiálů.

Nepoužíváme žádné schodové hrany, vše řešíme řemeslně, truhlářsky se smyslem pro detail.

V rámci interiérových celků vyrábíme a montujeme také mnoho druhů samonosných schodišť, kde aplikujeme stejnou flexibilitu materiálů co se týká dřeva a doplňujeme ji o možnosti využití různých variant povrchových úprav kovů.

Tato schodiště se vyrábí na míru dle potřeb zákazníka tak, aby si „sedla“ do daného interiéru.

 

Nenabízíme: stavebnicové systémy schodišť a zábradlí, způsob montáže nalepení stupnice a podstupnice s překrytím hrany samolepící schodovou hranou.

 

 

Dveře

Filosofie produktu:

Zaměřujeme se na výrobu a montáž lakovaných, dýhovaných a masivních dveří vč. atypických dřevěných povrchů (kartáčované, kartované a sukaté dýhy atd.)

V rámci interiérových celků vyrábíme a montujeme všechny druhy dveří: falcové, bez-falcové, klasické otočné, posuvné po kolejnici, posuvné do pouzdra, skryté a pod-omítkové zárubně. Klasické ale i atypické rozměry.

Všechny námi dodávané dveře jsou vyrobené na zakázku dle konkrétního požadavku zákazníka. Dodávka a montáž kvalitního kování je pro nás samozřejmostí.

 

 

 

 

Zakázkové skříně - zakázkový nábytek - kuchyně

Filosofie produktu: 

Kdo je náš klient na zakázkový nábytek: 

Všechny tyto komodity se realizují vždy až na závěr stavby a proto je téměř výhradně montujeme v rámci realizace celkového řešení interiéru, téměř nikdy samostatně.

Pracujeme se všemi druhy povrchů od standardních laminátových desek přes 3D lamino, dýhy, masiv, laky, fólie, sklo až po výrobky vyráběné přímo z podlah (nebo kombinace těchto materiálů).

Vše vyrábíme tzv. truhlářskou variantou, tj. ve vyšší kvalitě než je na trhu obvyklé. Řešíme více detaily, nešetříme materiálem a tudíž naše výrobky budou téměř vždy o něco dražší než standardní „ošizené“ varianty.

Většina našich zákazníků nám dodává své návrhy nebo návrhy od svých architektů (sami návrhy neděláme). Máme mnoho praktických zkušeností s výrobou a montáží nábytku a proto zákazníkovi můžeme kvalifikovaně poradit.

Pokud je třeba a zákazník potřebuje služby architekta, můžeme je snadno zajistit, neboť s řadou architektů spolupracujeme.

 

Nenabízíme: „ošizené“ varianty kterých se na trhu pohybuje mnoho.

 

Stavební úpravy

 

V rámci zakázky provádíme též drobné i rozsáhlejší stavební úpravy a rekonstrukce v interiéru i exteriéru.

Těmi nejžádanějšími jsou úpravy nevyhovujících betonových, anhydritových či dřevěných podkladů podlah, úpravy monolitických schodů, bourání a zdění příček, příprava pro pod-omítkové sokly a zárubně, úprava terénu a podkladu pod terasy …