Ceny a slevy…

 

Dřevěné Podlahy  /  Obklady Schodů  /  Obklady Stěn

Proč poptat právě nás?

Jsme specialisté na dřevěné podlahyvšech konstrukcí, třídění a designů. Nabízíme nejen sériově vyráběné dřevěné podlahy za velmi zajímavé ceny, ale i zakázkové povrchy podlah pro náročného zákazníka. Díky velkým objemům dřevěných podlah umíme našim zákazníkům nabídnout velmi zajímavé ceny a téměř vždy vyrobit variantu (vzhledu i ceny) která zákazníka uspokojí.

Vždy máme v nabídce nějaký AKČNÍ produkt za nejnižší cenu na trhu, resp. za srovnatelně nejnižší cenu, za jakou lze dřevěnou podlahu (prkna) nejlevněji koupit u jiného prodejce.

Zajímavou cenu vytvoříme každému. Všechny zakázky naceňujeme individuálně dle poptávaného množství a konkrétní specifikace klienta.

Řekněte si o lepší cenu. V případě, že jste od jakékoli konkurenční firmy dostali lepší cenu na námi nabízený produkt a prokážete nám to, pokusíme se cenu dorovnat, nebo dokonce ještě snížit.

Vždy jsme schopni Vám pro optimalizaci ceny nabídnout několik variant vzhledem podobných podlah dle Vašeho zadání, které seod sebe cenově mohou výrazně lišit.

Jsme komunikativní a otevření vzájemné dohodě. Pokud s námi budete komunikovat pouze elektronicky nebo telefonicky,těžko pro Vás najdeme tu nejlepší variantu. V případě, že nás nenavštívíte osobně, budete ochuzeni o vzhledemnebo cenou zajímavé varianty které neznáte a nepoptáváte.

Umíme toho opravdu mnoho. Převážná většina námi nabízených dřevěných podlah je vyrobena na zakázku a cokoliv včetně rozměru,povrchové úpravy,vzhled dřeva a různých barevných kombinací lze změnit. Všechno toto ovlivňuje výslednou cenu a proto je třeba vždy přesně specifikovat produkt o který mátezájem. Na základě těchto informací Vám řekneme konkrétní cenu,případně pošleme cenovou nabídku.

Protože jsme „čistokrevní dřevaři“dokonale rozumíme dřevu a jeho vlastnostem. Tuto výhodu pochopitelně ztrácí ten, kdo chce dělat všechny druhy podlahových krytin.

Rozumíme podlahářskémuřemeslu. Nejsme pouze obchodníci, ale každý kdo u nás se zákazníkem přijde do styku má osobní zkušenosti s montáží a používanými technologiemi.

 

Dveře 

Platí výše vypsané jako u dřevěných podlah, pouze na dveře nemáme nikdy žádný akční produkt za nejnižší cenu na trhu. Toto je doménou levných sériových výrobců.

Nabízíme pouze zakázkové dveře, kde si můžete téměř vše změnit dle Vašich představ.

 

Samonosné Schodiště  /  Zakázkový Nábytek/Ostatní zakázkové produkty  

Tyto produkty vyrábíme výhradně zakázkově. Každá zakázka je neopakovatelný originál. Cena zakázkového produktu je však vždy vyšší než u sériových produktů, kde se vyrábí opakovaně stejná varianta a cena tím může být nižší.

Většinou řešíme tyto interiérové prvky až jako další produkt po podlahách a dveřích. Pro obě strany má smysl řešit tyto produkty až po dořešení objednávky na podlahy a dveře,kdy se klient přesvědčí o tom, jak fungujeme a co umíme.

I na tyto produkty Vám poskytneme zajímavou cenua to zejména při objednávce více našich produktů.

Nacenění těchto produktů trvá v řádu týdnů, v závislosti na přesnosti zadání a dopřesňování nejasností nebo změn.

 

 

Je nejnižší cena vždy to nejpodstatnější.......???

Určeno zákazníkům, pro které je hlavním kritériem při výběru firmy nejnižší cena,nebo sleva:

  1. Zvolíte si správný typ podlahy: dřevina, povrchová úprava, formát lamel …
  2. Zakázku si sami zaměříte.
  3. Změříte a zkontrolujete vlhkost podkladu.
  4. Zjistíte soudržnost podkladu.
  5. Podklad připravíte dle ČSN 74 4505.
  6. Navrhnete technologický postup pokládky podlahy.
  7. Dovezete a nanosíte si veškerý materiál na stavbu sami.
  8. Podlahy si sami namontujete vč. obvodových soklů a přechodů.

Pokud vám nevadí, že se na tuto zakázku nevztahují žádné záruky, gratulujeme Vám, právě jste získali slevu 100 % na montáž.

 

 

 

 

 

 

 

Je pro Vás nejpodstatnější kvalita,servis, serioznost,reference za přiměřenou cenu....????

Určeno zákazníkům, kteří chtějí aby zakázka dopadla dobře:

Pokud Vám však záleží na tom, jak celá zakázka dopadne, nechte všechny výše uvedené body na nás a netlačte na nás nesmyslnými slevami.

Výhodou pro Vás bude: dobře odvedená práce a detaily, garance na materiál i montáž, ušetřené peníze za vzniklé vícenáklady, předělávky, opravy …

 

Co nabízíme:

 

 

 

Sháníte-li dobrou firmu pro zařízení Vašeho interiéru, nečekejte od ní nikdy, že bude nejlevnější a bude mít nejrychlejší dodací termíny. Za dobrou práci se musí dobře zaplatit a naše firma ctí toto pravidlo i vůči podlahářům, kteří vaše zakázky pokládají. Stejně tak je to s rychlostí. V případě pokládky, rychle znamená špatně. Zajímejte se tedy raději o to, jak dlouho již je firma na trhu, jaké má reference, jak řeší detaily a především jací lidé ji řídí a posouvají dobrým přístupem k zákazníkům kupředu.

 

   


Podlahy |Tisk Veterina Praha | Ubytování Živohošť - Hotel Františkovy lázne | Tisk letáku - Terasa Podlaha | Koupalište Praha Kobylisy|Grafické práce | SEO optimalizace www stránek | Výroba reklamy | Grafika a design www stránek | Eshop, Internetový obchod |