Volné pracovní pozice

Jsme české interiérové studio s 20 lety zkušeností v dodávkách dřevěných podlah a tvorbě kompleních interiérů se zaměřením na architekty a náročné klienty. Do svého týmu aktuálně hledáme posilu na pozici:

Technický pracovník pro přípravu / koordinaci realizace zakázek (HPP nebo DPČ/DPP)

Náplň práce: v závislosti na HPP nebo DPČ / DPP

1) Příprava materiálu na zakázky, vyskladnění materiálu

  • příprava materiálu na zakázky
  • evidence materiálu na zakázky
  • výdej - vyskladnění materiálu zákazníkům
  • příjem zboží na sklad
  • manipulace s VZV / jinou skladovou technikou
  • závoz zboží na zakázky / zákazníkům

2) Asistent technika zakázek

  • prohlídka zakázky před realizací
  • kontrola průběhu realizace
  • řešení vzniklých problémů
  • koordinace

3) Montáž podlah / truhlářských produktů

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupina B / zkouška VZV výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost a pracovní flexibilitu
  • komunikační dovednosti
  • praxe na obdobné pozici v obdobném oboru výhodou
  • praxe na pozici podlahář, truhlář, tesař také výhodou

K uvedeným náplním práce hledáme zaměstnance buď: na HPP nebo na DPČ / DPP

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • reprezentativní a příjemné pracovní prostředí v lokalitě Praha 8
  • přátelský pracovní kolektiv
  • fixní mzdu a případné odměny v závislosti na pracovních výsledcích

Nástup: dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis na email p.heth@heth.cz a uveďte, o kterou z uvedených pozic (variantu HPP nebo DPČ/DPP) máte konkrétně zájem.

akce
3.7.2017
Bezkonkurenčně nízké ceny - skvělá příležitost pořídit kvalitní dřevěné podlahy za akční ceny od 530 Kč za m2.
akce
13.1.2018
Již tradičně prezentuje naše studio svoji širokou nabídku interiérových prvků na nejvýznamnějších pražských veletrzích.
10.5.2017
Prohlédněte si naši aktuálně dokončenou zakázku na realizaci kompletního redesignu interiéru a exteriéru rodinného domu.
26.6.2016
Naši už tak širokou nabídku dřevěných podlah jsme nyní rozšířili o nové vzorky a dekory. Jsou mimo jiné vhodné pro pokládku na podlahové topení.
3.6.2016
A už Vám neunikne žádná naše akční nabídka! Pravidelně přidáváme novinky a inspirující fotografie či videa z našich realizací interiérů.
1.6.2016
Aktuálně hledáme posilu na jednu pracovní pozici. Možná hledáme právě Vás!

Podlahy |Tisk Veterina Praha | Ubytování Živohošť - Hotel Františkovy lázne | Tisk letáku - Terasa Podlaha | Koupalište Praha Kobylisy|Grafické práce | SEO optimalizace www stránek | Výroba reklamy | Grafika a design www stránek | Eshop, Internetový obchod |